O firmie

W Kordia Blackout Designers zadowolenie i satysfakcja Klienta są najważniejsze.

Dzięki naszej rzetelności i najwyższej jakości usług zaufało nam już wiele osób, które powracają do nas i polecają nas swoim znajomym. Wśród naszych odbiorców znajdują się zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy.

Nawiązujemy współpracę wyłącznie z najlepszymi producentami w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie sprostać wszelkim wyzwaniom i wymaganiom Klientów.

Naszą specjalnością systemy zaciemnienia wnętrz – zarówno do prywatnych domów i mieszkań, jak i obiektów komercyjnych. Bogaty asortyment naszej firmy sprawia, że każdy znajdzie tutaj rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.

Eleganckie żaluzje drewniane lub plisowane to uniwersalne rozwiązanie dla każdego domu czy biura. Rolety przeciwwłamaniowe świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach parterowych, moskitiery ochronią przed uciążliwymi owadami a markizy zabezpieczą taras przed nadmiernym oświetlaniem promieniami słonecznymi. Proponujemy także eleganckie zasłony i funkcjonalne folie okienne, a właścicielom aut solidne bramy garażowe.

Poza sprzedażą zajmujemy się także naprawą rolet. Nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej.

GWARANTUJEMY ZADOWOLENIE ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI!

Kordia Blackout Designers
ul. Czysta 4
50-013 Wrocław
Tel.: + 48 505 109 734
Tel.: + 48 517 727 007
E-mail: biuro@kordia.pl

Kordia gwarantuje

bezpłatne pomiary

bezpłatny dojazd do klienta

krótki czas realizacji

szybki montaż

zadowolenie klienta

naprawę i serwis rolet