Dekoracja domu czy biura to nie tylko kwiaty i meble. To także aranżacje okienne, które nadają wnętrzu niezwykłego i przyjaznego charakteru. A te mogą mieć wiele obliczy.

Rolety do domu i biura w Warszawie

Potrzebujesz ochronić się przed słońcem w domu? A może potrzebujesz stworzyć oddzielną przestrzeń do komfortowej pracy w biurze? Jeśli szukasz rozwiązań dla swoich okien, dobrze trafiłeś. Umów się z nami na spotkanie w Warszawie, a my przedstawimy Ci szeroką gamę rozwiązań.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

Wszystkie nasze produkty dopasujesz do swoich potrzeb. Realizujemy zamówienia do każdego rozmiaru okien i dla każdego. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi na terenie Warszawy. Z naszą pomocą stworzysz komfortowe i eleganckie wnętrze, dzięki szerokiej ofercie rolet (drewnianych, aluminiowych lub plisowanych). Zadbasz także o bezpieczeństwo decydując się na rolety antywłamaniowe. Zapewnisz sobie prywatność, dzięki funkcjonalnym shuttersom, a także poprawisz komfort pracy biurowej wybierając dyskretne refleksole dające poczucie odosobnienia.

Oferujemy kompleksową obsługę. Zajmiemy się pomiarem, przedstawimy wszystkie produkty do okien, które możesz zastosować w swojej przestrzeni, a następnie wykonamy szybki i profesjonalny montaż.

Kordia Blackout Designers
ul. Czysta 4
50-013 Wrocław
Tel.: + 48 505 109 734
Tel.: + 48 517 727 007
E-mail: biuro@kordia.pl

Kordia gwarantuje

bezpłatne pomiary

bezpłatny dojazd do klienta

krótki czas realizacji

szybki montaż

zadowolenie klienta

naprawę i serwis rolet