Refleksole, żaluzje, rolety – Łódź

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zamieszkujących Łódź i okolice, zachęcamy do skorzystania z naszej starannie wyselekcjonowanej oferty w zakresie drewnianych i fasadowych żaluzji, refleksoli, rolet refleksyjnych oraz wielu innych rodzajów przesłon okiennych. Chcesz ograniczyć dopływ światła do pomieszczeń? A może potrzebujesz więcej prywatności? Z bogatej kolekcji projektowanych na miarę artykułów, z pewnością wybierzesz idealne rozwiązanie dla siebie.

Wszystkie oferowane przez nas produkty, takie jak m.in.:

a także markowe akcesoria okienne, to wyroby renomowanych producentów. Na terenie Łodzi jesteśmy w stanie zrealizować dowolne zamówienie, bez względu na wymiary okien, architekturę budynku oraz indywidualne wymogi danego zlecenia. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i z przedsiębiorcami, poszukującymi solidnych, nowoczesnych i efektownych przesłon okiennych.

Żaluzje drewniane czy refleksole: jaki rodzaj przesłony wybrać?

Jeśli potrzebujesz lekkiej i niedrogiej przesłony na okno, która zapewni Ci maksimum prywatności, postaw na łatwe w montażu rolety refleksyjne. Jeżeli Twoim priorytetem jest bezpieczeństwo, najlepszym wyborem będą żaluzje fasadowe lub antywłamaniowe. Efektowną i niebanalną aranżację okna stworzysz natomiast, wybierając shuttersy lub żaluzje drewniane. Pamiętaj też, że w każdej chwili możesz liczyć na pomoc i doradztwo naszych ekspertów. Nie wiesz, jaki produkt wybrać? Skontaktuj się z nami już teraz!

Kordia Blackout Designers
ul. Czysta 4
50-013 Wrocław
Tel.: + 48 505 109 734
Tel.: + 48 517 727 007
E-mail: biuro@kordia.pl

Kordia gwarantuje

bezpłatne pomiary

bezpłatny dojazd do klienta

krótki czas realizacji

szybki montaż

zadowolenie klienta

naprawę i serwis rolet