Unikatowe rozwiązania okienne dla domu i biura w Krakowie

Firanki i zasłony jako jedyna dekoracja okienna? Mogą wyglądać pięknie, ale tym razem postaw na bardziej nowoczesne rozwiązania. Oferujemy dopasowane do przestrzeni oraz pod względem użytkowania rolety refleksyjne, shuttersy, żaluzje oraz wiele innych praktycznych rozwiązań okiennych.

Tworzymy unikatowe osłony okienne, które chronią przed słońcem oraz zapewniają prywatność. Oferujemy nowoczesny design, który wpisuje się w aktualne trendy urządzania wnętrz. A może chcesz, aby od Twojego wnętrza biło domowe ciepło? W takiej sytuacji postaw na żaluzje drewniane dostępne w wielu odcieniach.

Jeśli zaś szukasz czegoś odpowiedniego do biura, postaw na refleksole, które dają poczucie intymności i pomagają skupić się na pracy. A jeśli chcesz podkreślić wnętrze wyrazistym akcentem wybierz żaluzje fasadowe.

Kraków – kompleksowa realizacja dekoracji okiennych

Zrealizujemy każde zamówienie. Zajmiemy się kompleksowo Twoimi potrzebami: dokonamy pomiaru, pomożemy w wyborze najbardziej odpowiedniej dekoracji okiennej, a następnie zamontujemy nasze produkty. Do współpracy zapraszamy całe miasto Kraków. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Skontaktuj się z nami, by poznać pełną ofertę.

Kordia Blackout Designers
ul. Czysta 4
50-013 Wrocław
Tel.: + 48 505 109 734
Tel.: + 48 517 727 007
E-mail: biuro@kordia.pl

Kordia gwarantuje

bezpłatne pomiary

bezpłatny dojazd do klienta

krótki czas realizacji

szybki montaż

zadowolenie klienta

naprawę i serwis rolet